Site Loader

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy i wiele mówią o ich właścicielu. Kiedy więc stajemy przed wyborem okularów korekcyjnych, warto mieć na względzie, że powinny być one idealnie dopasowane nie tylko do kształtu twarzy, ale także mają odzwierciedlać naszą osobowość. Jakie więc okulary wybrać, by podkreślały charakter, ale jednocześnie go nie przyćmiły? Oprawki Marc Jacobs wydają się dobrym wyborem.

Minimalistyczne oprawki rodem z Nowego Yorku

Marc Jacobs to amerykański projektant, który jest uznawany za niekwestionowanego króla dodatków. Stworzona przez niego designerska biżuteria, paski, zegarki czy torebki są uwielbiane przez miłośników dobrego stylu na całym świecie. Dzieje się tak za sprawą stylu projektanta, który hołduje minimalizmowi i elegancji. To właśnie uniwersalność sprawia, że przedmioty stworzone przez niego królują nie tylko na wybiegach, ale i na ulicach wielkich miast.

Oprawki Marc Jacobs, dedykowane zarówno okularom korekcyjnym jak i przeciwsłonecznym to kolejne „dziecko” projektanta, które przynosi mu rozgłos. Marka łączy klasykę ze współczesnością, starając się, aby starannie wykonane oprawki były nie tylko trendy, ale miały tak wysoką jakość, by służyć użytkownikom przez kilka lat. Marc Jacobs dba także o to, by jego designerskie produkty, należące do kategorii towarów luksusowych były jednocześnie przystępne cenowo.

Modne oprawki okularowe dla kobiet i mężczyzn

 

Marka Marc Jacobs projektuje szykowne oprawki okularowe dla kobiet i mężczyzn. W jej ofercie znajdują się najmodniejsze kształty okularów – od okrągłych, poprzez prostokątne, aż po „kocie oczy”. Aktualne trendy znajdują także odzwierciedlenie w kolorystyce oprawek Marc Jacobs. Znajdziemy wśród nich złoto, czekoladowe brązy oraz nowojorską czerń.

W wielu modelach okularów Marc Jacobs stosowany jest zabieg łączenia oprawki z zausznikami w innym kolorze. Przykładem mogą być kultowe już okulary z okrągłą, czarną oprawką, wykonaną z metalu lub tworzywa sztucznego, która wspaniale kontrastuje ze złotymi drucianymi zausznikami. Projektant nie boi się także eksperymentów, proponując modele oprawek brązowo – złotych, czy cieniowanych, na przykład zielonych na górnej linii oprawki i transparentnych na dole.

Niezależnie od tego, czy gustujemy w topowych modelach oprawek, czy preferujemy nieco bardziej nietuzinkowe połączenia, wybierając oprawki Marc Jacobs mamy pewność, że podążamy za modą przez duże M, w jej najszlachetniejszym i najbardziej eleganckim wydaniu!

Celina