Site Loader

Lato już za progiem i czas najwyższy rozejrzeć się za parą niezawodnych okularów przeciwsłonecznych. Okulary takie nie są bowiem opcjonalnym akcesorium na lato, to tak naprawdę niezbędna recepta na zdrowie oczu. Paradowanie po plaży w gorący i słoneczny dzień bez należytej ochrony Twoich oczu może się zakończyć sporymi problemami zdrowotnymi. Długotrwała ekspozycja na słońce może wymiernie zwiększyć ryzyko chorób oczu, w tym zaćmy, a nawet raka narządu wzroku. Warto w tym zakresie postawić na sprawdzone okulary przeciwsłoneczne od zaufanego i sprawdzonego dostawcy. Na myśl przychodzą od razu renomowane akcesoria od Prady.

Krótko o firmie

Prada, czyli włoski dom mody, już od ponad wieku dostarcza wysokiej jakości produkty na rynki światowe. Cała historia rozpoczęła się tuż przed pierwszą wojną światową, gdy w 1913 roku powstała z inicjatywy projektanta mody Mario Prady i jego brata Martino, firma sprzedająca importowane angielskie kufry, torebki i inne wyroby galanteryjne. Po jakimś czasie przestawiła się jednak na własną produkcję i wyrobiła sobie silną pozycję na światowym rynku.

Lato już za progiem i czas najwyższy rozejrzeć się za parą niezawodnych okularów przeciwsłonecznych

Dzisiaj poza tradycyjna linią produkcyjną obejmującą wyroby skórzane i rozmaite dodatki do odzieży, dzięki firmie Prada okulary przeciwsłoneczne trafiają nie tylko do renomowanych domów mody, ale także pod strzechy ludzi, ceniących sobie szyk i elegancję.

Prada okulary przeciwsłoneczne dla każdego

W salonach tego domu mody można znaleźć modele dostosowane do każdego typu twarzy i osobowości. Można tutaj znaleźć okulary wyróżniające się zarówno wyrafinowanym, jak i bardziej sportowym, a nawet zabawnym fasonem.

Przykładem podążania za najnowszymi kanonami mody może być najnowsza kolekcja dedykowana dla pań, w której Prada okulary słoneczne wynosi na zupełnie nowy poziom. Uwagę zwraca ich koci kształt, świetnie komponujący się zarówno z owalną, jak i trójkątną twarzą. Takie okulary mają nie tylko chronić, ale i świetnie wyglądać!

W salonach tego domu mody można znaleźć modele dostosowane do każdego typu twarzy i osobowości

Czym jeszcze wyróżniają się okulary przeciwsłoneczne Prady?

Firma Prada od dawna już szczyci się tym, ze do produkcji swoich okularów wykorzystuje najwyższej jakości materiały. Nie inaczej jest w przypadku okularów chroniących przed słońcem.

Do produkcji oprawek takich ochronnych okularów używa się bardzo lekkiego tworzywa sztucznego, które zapewnia wyjątkową niezawodność i trwałość. Poza tym soczewki projektowane są zgodnie z obowiązującymi normami i w oparciu o najnowsze technologie, tak aby blokowały całkowicie przenikanie do oczu szkodliwego promieniowania UV.

Celina